Basketbol Turnuvası

Basketbol Turnuvası

Etiketler : basketbol, turnuva, kafa

Basketbol turnuvası oyununda öncelikle takımınızı seçmeni ve diğer takımlarla karşılaşarak kimin daha iyi olduğunu sıralama sonrasında ispatlamanız gerekmektedir. Oyunda her oyuncu 5’er kere atış yapmaktadır. Atışlarınız sırasında top size geldiği zaman potaya doğru bir çizgi belirir ve bu çizgiyi Mouse yarımıyla potaya basket olacak şekilde düzenlerlerseniz yenen siz olursunuz.

 

Oyun sırasında seyirciler de sizlere tezahürat yapmaktadır. Bu oyunda moralinizi yüksek tutup atışlarınızı da iyi belirlemelisiniz. Aksi taktirde attıklarınız potaya sert bir şekilde çarpar ve basket olmaz. Basket olmasınız istediğiniz atışlar için iyi bir şekilde ölçüm yapmalı ve karar vermelisiniz. Oyun sonrasında kimin yendiğine bağlı olarak puan durumu değişmekte ve sıralamadaki yeriniz değişmektedir. Yenmiş ya da yenilmiş olduğunuz her oyun sonrasında skor tablosu ve sıralamanız sizlere gösterilmektedir. Ve yeni bir ülkenin takımıyla oynamaya devam etmelisiniz.

 

Oyun sonrasında next game butonuna tıklayarak yeni rakibinizle maça devam edebilirsiniz. Oldukça güzel bir oyun olan basketbol turnuvası basket severler için vazgeçilmez oyunlardan biri olacağa benziyor. 

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi