Eğlenceli Topçu Kafalar

Eğlenceli Topçu Kafalar

Etiketler : kafa, topu, kafa tpu
Son derece eğlenceli topçu kafalar oyununu oynamak için yön tuşlarını, zıplamak için yukarı ok tuşunu, vurmak için de boşluk ‘space’ tuşunu kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde iyi ve kötü olmak üzere toplamda 18 adet güç bulunmaktadır. Kimisi hızı arttırırken kimisi de hızı düşürmektedir.
İki kişinin birlikte oynayabileceği bu oyun tenis şeklinde de oynanabilir. Müzik destekli eğlenceli topçu kafalar oyununda oynayacağınız karakteri yukarıdaki ‘choose player’ kısmından seçebilirsiniz. Toplamda 10 adet maç bulunmaktadır. Hepsini oynayıp puanınız buna göre belirleyebilirsiniz. En çok golü atan kafa kazanır. Buna bağlı olarak oyun boyunca 2 dakika zamanınız bulunmaktadır. Oyunu başlatmak için space tuşuna basmanız yeterlidir.
Sağ taraftaki oyuncu siz olduğunuz için karşı kaleye gol atmanız gerekmektedir. Hava atışı ile başlayan oyunda topu kazanmak için öncelikle havaya zıplamalısınız. Ardından ileri zıplama ve şut tuşlarıyla karşı kaleye gol atmaya çalışmalısınız. Oyununuz sırasında çıkan güç paketleri de işinize son derece yarayacaktır. 
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi