Kafa Tenisi

Kafa Tenisi

Etiketler : kafa tenisi, kafa tenisi oyna, kafa tenisi oyunları

Koca kafalar oyunları son zamanların şüphesiz en hit oyunları arasında yerini alıyor, kafa tenisi de bu oyunlar arasında en çok tercih edilen oyunlardan biri.

Oyuna başlamak için ilk olarak üstte bulunan oyuna başla butonuna tıklamamız gerekiyor daha sonra yüzdelik dilimin dolmasını yani %100 olmasını beklememiz lazım, bu evrede oyun bilgisayarımıza yükleniyor demektir. Yükleme işlemi bittikten sonra PLAY tuşuna basarak onumuze oyuna baslama paneli acılıyor.

NEW GAME yazısına tıklıyoruz. Oyuna baslamadan once bir oyuncu seçmemiz gerekiyor. Bu oyuncular arasında Fernando verdisco, Veger federal, Djyakovic gibi dünyaca ünlü raketlerde var, ortada bulunan kafanın yanındaki yön tuşlarına mause ile tıklayrak, oyuncu seçimi yapıyoruz ve 1. oyuna tıkladıgımızda oyun baslamıs oluyor.

Oyunu oynarken tenis topu yukardan aşağıya doğru düşüyor, sizin yapmanız gereken tenisciyi topun hizasına yani düştüğü yere getirip, shift tuşuna basarak raket ile topa vurmasını sağlamak. Oyun 10 farklı oyuncudan yani 10 aşamadan oluşuyor. Her aşama bir önceki aşamadan biraz daha zor. 

 

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi