Kafa Topu 6

Kafa Topu 6

Etiketler : kafa topu, Kafa topu 6

Birbirinden ünlü Dünya yıldızı futbolcularla oynayabileceğiniz yepyeni bir oyun. Bu oyun içerisinde 25 adet birbirinden farklı oyun bonusu bulunmaktadır. Oyun bonusları içerisinde yeşil renkli olanlar sizin gol atmanıza yardımcı olabilecek türden bonuslardır. Kırmızı bonuslar ise sakatlanmanız ve diğer aksiliklere neden olmaktadır. Sarı zeminli bonuslar ise rakibinizle aranızdaki farkın açılmasına yardımcı olacak türden bonuslardır.

 

Oyun içerisindeki bonuslara sahip olabilmek için oyuncunuzun topunu bonuslara değdirmesini sağlamalısınız. 7 farklı Dünya futbol yıldızından birini oyuna başlamadan önce Mouse yardımıyla seçmeniz gerekmektedir. Vuruş, hız, zıplama ve kafa vuruşu becerileri oyuncuların alt kısmında bulunan barda gösterilmektedir. Oyuncular arasında seçim yaparken bu özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Start tuşu sonrasında puan tablosunu ve sıralamayı görebilirsiniz. Maç sonuçlarında güncellenecek olan bu sıralama ve puan tablosundaki yeriniz kazandığınız ve kaybettiğiniz maçlara göre değişiklik gösterecektir. Yön tuşlarını kullanarak rakibinizin kalesine gol atmalısınız. Bu esnada iyi bonusları almaya çalışmalı kötü bonuslardan da kaçınmalısınız. Attığınız gol miktarı puan sıralamasındaki yerinizi değiştirecektir. Keyifli oyunlar. 

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi